top of page

RS Babočka - Krásné pole

Rekreační středisko Babočka nabízí alternativu k tradičním školám v přírodě, které se konají v penzionech a chatách. Jedná se o chatkovou osadu, která má ovšem velmi dobré zázemí.
Vybavení každé chatky se vždy sestává ze dvou paland, dvou skříní a zásuvek. Každou chatku je dále možno vybavit radiátorem. S celkovou kapacitou 172 lůžek je vhodné i pro velké školy v přírodě, kdy jedou všechny třídy na jedno místo a děti se tak mohou mezi sebou lépe poznat. 

Pokud byste celou kapacitu střediska nenaplnili, je situované tak, aby se v něm dvě skupiny příliš nepletly. Dopolední vyučování je možno realizovat hned v několika místnostech, nebo ve venkovní zastřešené pergole. Pro učitele, pokud je zájem, možnost bydlet v pokojích v hlavní budově hned vedle sociálních zařízení, které jsou k dispozici pouze pro ně - uzamykatelné. 
Nemocné děti je možné úplně izolovat ve speciální budově s vlastním sociálním zařízením a pokojem.

Mezi vybavení patří tělocvična, již zmiňované místnosti pro vnitřní program, několik venkovních hřišť, promítací místnost, a ohniště. 
Velká jídelna je mimo časy stravování rovněž k dispozici.

Hned vedle střediska jsou velké lesy i louky pro outdoorový program. Cílem výletu může být např. obec Chřibská, kde se dá vykoupat v koupališti, nebo zdarma využít místní víceúčelové hřiště. V okolí je také lesní divadlo, nebo rozhledna Zlatý vrch.

  • Počet lůžek: 172

  • Na 25 žáků 1 dospělý zdarma

  • Velmi dobré zázemí areálu 

  • Vhodný pro školy v přírodě 

  • Atraktivní alternativa ke klasické škole v přírodě.

Přibližná cena školy v přírodě po-pá:

  • 1. Stupeň:   4.500,- (min. 40 platících účastníků)

  • 2. Stupeň:  4.700,- (min. 40 platících účastníků)​​

Co je v ceně?

http://www.rsbabocka.cz/

bottom of page