S dětmi i dospělými si hrajeme už řadu let. Náš revír jsou Jizerky, ale přiletíme za vámi kamkoli. Máme základy v Rekreologii a sporty i pobyty v přírodě nás již řadu let živí. S realizací pobytových akcí máme bohaté zkušenosti a víme, jak pedagogům a dalším našim klientům co nejlépe vyjít vstříc. Foxíci jsou pro každou srandu a nejraději skotačí po lesích, horách a řekách s tlupou dětí. Stejně tak i dospělí s námi zažívají spoustu dobrodružství v čisté přírodě.

Prošli jsme nejrůznějšími obměnami akcí pro děti a dospělé, jako jsou školy v přírodě, lyžařské, adaptační a zážitkové kurzy, tábory, teambuildingy a další eventy. To všechno nás náramně bavilo, ovšem všude kam jsme se vrtli byl vidět tu a tam lehký prostor pro zlepšení, nebo pro způsob, jak dělat věci jinak - pro větší spokojenost všech zúčastněných.... a teď bychom to velmi rádi dělali právě pro vás!

Instruktor Tomáš - Foxík

Tom při studiu Rekreologie narazil na školy v přírodě, kde začínal jako řadový instruktor a vypracoval se až k plánování a realizaci svých vlastních programů. Má za sebou zimní sezóny, kdy jezdil po lyžařských školních kurzech, nebo se věnoval individuální výuce u nás i v zahraničí. Firemní eventy realizoval hned pro několik českých agentur.

Foxíkem tělem i duší. Vidíme se!

Honza je vystudovaný rekreolog a aktivní sportovec. Nejraději brázdí Jizerskou magistrálu na běžkách, nebo horské stezky na kole. Pracovat s dětmi se naučil především při dlouholeté výuce lyžování a realizaci školních kurzů. Dokáže citlivě zasazovat aktivity do programu kurzu, ale také hrubě zatloukat kolíky ke stanu. Podle potřeb umí hrát hodného strýčka i přísného vedoucího. Radost práce s dětmi ovšem zůstává stále stejná.

Instruktor Honza, Foxík
Foxik_bar_pikto.png