top of page
instr.HEIC

S dětmi i dospělými si hrajeme už řadu let. Náš revír jsou Jizerky, ale přiletíme za vámi kamkoli.
Máme základy v Rekreologii a sporty i pobyty v přírodě nás již řadu let živí. S realizací pobytových akcí máme bohaté zkušenosti a víme, jak pedagogům a dalším našim klientům co nejlépe vyjít vstříc. Foxíci jsou pro každou srandu a nejraději skotačí po lesích, horách a řekách s tlupou dětí. Stejně tak i dospělí s námi zažívají spoustu dobrodružství v přírodě.

Jsme cestovní kanceláří a máme pro to řádně sjednané pojištění proti úpadku.

Prošli jsme nejrůznějšími obměnami akcí pro děti a dospělé, jako jsou školy v přírodě, lyžařské, adaptační a zážitkové kurzy, tábory, teambuildingy a další eventy. To všechno nás náramně bavilo, ovšem všude kam jsme se vrtli byl vidět tu a tam lehký prostor pro zlepšení, nebo pro způsob, jak dělat věci jinak - pro větší spokojenost všech zúčastněných.... a teď bychom to velmi rádi dělali právě pro vás!

Tom

Tom

Ať už s námi podnikáte cokoliv, s Tomem se potkáte minimálně na telefonu, nebo mailu. Dost možná ale přímo na akci, kam s námi vyrážíte!

Při studiu Rekreologie narazil na školy v přírodě, kde začínal jako řadový instruktor a vypracoval se až k plánování a realizaci svých vlastních programů. Při studiu vyrazil za prací "na zkušenou" do USA, Nového Zélandu i na Island. Má za sebou zimní sezóny, kdy jezdil po lyžařských školních kurzech, nebo se věnoval individuální výuce u nás i v zahraničí. Firemní eventy realizoval hned pro několik českých agentur.

 

Foxíka si vysnil už na škole a postupně ho poslepoval dohromady do současné podoby cestovní kanceláře pro školy.

Koho na našich akcích potkáte?

Momentálně spolupracujeme se základnou asi 50 instruktorů, kteří jsou nejčastěji studenty vysokých škol. Ti studují přímo v oboru, nebo se ve svém volném čase věnují práci s dětmi a mládeží. Každý rok se všichni minimálně jednou potkáme na vícedenním školení, kde si procházíme náš modus operandi a zkoušíme na vlastní kůži všechny hry, které následně sami organizujeme.
Schválně, kdo vyrazí zrovna s Vámi! :)

Foxik GL 11-65336.jpg
Foxik_bar_pikto.png
bottom of page