top of page
DSC08378.JPG

S dětmi i dospělými si hrajeme už řadu let. Náš revír jsou Jizerky, ale přiletíme za vámi kamkoli. Máme základy v Rekreologii a sporty i pobyty v přírodě nás již řadu let živí. S realizací pobytových akcí máme bohaté zkušenosti a víme, jak pedagogům a dalším našim klientům co nejlépe vyjít vstříc. Foxíci jsou pro každou srandu a nejraději skotačí po lesích, horách a řekách s tlupou dětí. Stejně tak i dospělí s námi zažívají spoustu dobrodružství v čisté přírodě.

Prošli jsme nejrůznějšími obměnami akcí pro děti a dospělé, jako jsou školy v přírodě, lyžařské, adaptační a zážitkové kurzy, tábory, teambuildingy a další eventy. To všechno nás náramně bavilo, ovšem všude kam jsme se vrtli byl vidět tu a tam lehký prostor pro zlepšení, nebo pro způsob, jak dělat věci jinak - pro větší spokojenost všech zúčastněných.... a teď bychom to velmi rádi dělali právě pro vás!

Tom

Tom

Ať už s námi podnikáte cokoliv, s Tomem se potkáte minimálně na telefonu, nebo mailu. Dost možná ale přímo na akci, kam s námi vyrážíte!

Při studiu Rekreologie narazil na školy v přírodě, kde začínal jako řadový instruktor a vypracoval se až k plánování a realizaci svých vlastních programů. Má za sebou zimní sezóny, kdy jezdil po lyžařských školních kurzech, nebo se věnoval individuální výuce u nás i v zahraničí. Firemní eventy realizoval hned pro několik českých agentur.

 

Foxíka si vysnil už na škole a postupně ho poslepoval dohromady.

Koho na našich akcích potkáte?

Péťa - instruktorka

Péťa

Tábory žije už od svého dětství, kdy poprvé poznala jejich atmosféru. Práci zážitkového pedagoga bere jako své poslání, což ji utvrdilo především ve studiu rekreologie a s ní spjatých pracovních zkušeností. Na plný plyn jinak pracuje jako muzejní pedagožka.

Honza - instruktor

Honza

Jeho pracovní odbornost  programátora a vášnivého matematika přináší do strategických her správný směr a dokáže tak nadchnout každé zvídavé dítě. Tábory a jiné akce pro děti jsou pro něj velkou součástí života, na které se vždy moc těší.

Honza - instruktor

Honza

Je vystudovaný rekreolog a aktivní sportovec. Pracovat s dětmi se naučil především při dlouholeté výuce lyžování a realizaci školních kurzů. Dokáže citlivě zasazovat aktivity do programu kurzu, ale také hrubě zatloukat kolíky ke stanu. 

Kamča - instruktorka

Kamča

Je zkušená zdravotnice a skvělá táborová vedoucí. Své znalosti nasbírala během studia fyzioterapie a absolvováním odborných kurzů. Pracovní náplní se věnuje pacientům v dětské ambulanci. Zároveň je skvělá akrobatka na šálách, což předává i dětem.

Elen - instruktorka

Elen

Má ráda smysl pro humor a sportovní aktivity. V devíti letech poprvé okusila chuť tábora a od té doby by pro ni letní prázdniny bez něj nebyly opravdové. Poslední 2 roky jezdí v roli vedoucího a její zkušenosti v oblasti her a práce s dětmi jsou na její útlý věk opravdu obdivuhodné!

Edit - instruktorka

Edit

Studentka gymnázia s nemalými pracovními cíli. Na táborech vyrostla, a proto do každého programu vnáší své zkušenosti a empatii. Ocitne-li se v táborovém prostředí, probudí se v ní opět dětský a soutěživý duch. Svou širokou fantazií přispívá především při tvorbě programů.

Foxik_bar_pikto.png
bottom of page