top of page
instr.HEIC

S dětmi i dospělými si hrajeme už řadu let. Náš revír jsou Jizerky, ale přiletíme za vámi kamkoli.
Máme základy v Rekreologii a sporty i pobyty v přírodě nás již řadu let živí. S realizací pobytových akcí máme bohaté zkušenosti a víme, jak pedagogům a dalším našim klientům co nejlépe vyjít vstříc. Foxíci jsou pro každou srandu a nejraději skotačí po lesích, horách a řekách s tlupou dětí. Stejně tak i dospělí s námi zažívají spoustu dobrodružství v přírodě.

Jsme cestovní kanceláří a máme pro to řádně sjednané pojištění proti úpadku.

Prošli jsme nejrůznějšími obměnami akcí pro děti a dospělé, jako jsou školy v přírodě, lyžařské, adaptační a zážitkové kurzy, tábory, teambuildingy a další eventy. To všechno nás náramně bavilo, ovšem všude kam jsme se vrtli byl vidět tu a tam lehký prostor pro zlepšení, nebo pro způsob, jak dělat věci jinak - pro větší spokojenost všech zúčastněných.... a teď bychom to velmi rádi dělali právě pro vás!

Tom

Tom

Ať už s námi podnikáte cokoliv, s Tomem se potkáte minimálně na telefonu, nebo mailu. Dost možná ale přímo na akci, kam s námi vyrážíte!

Při studiu Rekreologie narazil na školy v přírodě, kde začínal jako řadový instruktor a vypracoval se až k plánování a realizaci svých vlastních programů. Při studiu vyrazil za prací "na zkušenou" do USA, Nového Zélandu i na Island. Má za sebou zimní sezóny, kdy jezdil po lyžařských školních kurzech, nebo se věnoval individuální výuce u nás i v zahraničí. Firemní eventy realizoval hned pro několik českých agentur.

 

Foxíka si vysnil už na škole a postupně ho poslepoval dohromady.

Koho na našich akcích potkáte?

Momentálně spolupracujeme se základnou asi 50 instruktorů, kteří jsou nejčastěji studenty vysokých škol. Ti studují přímo v oboru, nebo se ve svém volném čase věnují práci s dětmi a mládeží. Každý rok se všichni minimálně jednou potkáme na vícedenním školení, kde si procházíme náš modus operandi a zkoušíme na vlastní kůži všechny hry, které následně sami organizujeme.
Schválně, kdo vyrazí zrovna s Vámi! :)

Garanční listina pojištění proti úpadku.jpg
Foxik_bar_pikto.png
bottom of page