DSC07520.JPG

Recenze z proběhlých akcí

Adaptační kurzy 2021

Adaptační kurz pro Gymnázium Tanvald:

Když jsme 8. 9. vyšli s novou třídou směrem na Příchovice, moc se mi nechtělo, ale když jsme cestou začali hrát různé hry, moc mě to bavilo.

Přijde mi, že nám kurz docela pomohl k lepšímu seznámení, protože jsme do primy přišli z mnoha různých základních škol. Ubytování na chatě Pod Štěpánkou bylo pěkné a jídlo mi také moc chutnalo. Moc se mi tam líbilo.*                                 - účastnice kurzu

Děkujeme instruktorům Tomášovi a Honzovi z Foxíků za výborně zorganizovaný třídenní adaptační kurz pro žáky primy tanvaldského gymnázia. Dokázali děti zaměstnat a zabavit tak, že nebyl čas na zlobení ani nudu.

Bylo skvělé, že hry měly nejen seznamovací účel, ale i výchovné momenty, žáci měli prostor vyjádřit se k jednotlivým úkolům, zhodnotit práci skupin, zamyslet se nad taktikou her a řešit i některé etické problémy, které z her a soutěží vyplynuly.

Děkujeme                                                                                      - paní třídní učitelka       

Adaptační den pro ZŠ Obříství:

Děkujeme firmě Foxík za skvělý den plný aktivit na našem adaptačním programu. Děti byly nadšené a program se jim moc líbil. Všichni instruktoři byli vstřícní a přátelští.  Doporučujeme a jejich služeb využijeme určitě znovu.                      - paní třídní učitelka

Adaptační kurz pro ZŠ při PedF UK, Praha:

Úžasné, zábavné, poučné, doporučuji. Pestrý program je zaměřený na spolupráci ve skupině, na logické myšlení, tělesnou zdatnost i obratnost
pod vedením zkušených animátorů. Hry probíhají v přírodě i ve vnitřních prostorách. Cílem je lepší poznání všech a posílení komunikačních vztahů ve školním kolektivu po dlouhé distanční výuce.                                                                  - paní třídní učitelka        

Letní tábor v teepee 2021

Je asi zbytečné zdlouhavě rozepisovat, co vše se nám líbilo. Verča byla podruhé a opět přijela nadšená...hodnotím tábor jedním slovem: PERFEKTNÍ 😊Moc děkujeme a doufáme,  že se uvidíme příští rok znovu. * Chtěla jsem vám velice poděkovat za velmi vydařený tábor. Nikdy před tím jsem neviděla dceru tolik spokojenou během skupinové akce (jakéhokoli druhu). Už na fotkách bylo znát, že je v pohodě a že je jí dobře. Byla jsem z toho upřímně dojatá. A velké díky také za to, že jste jí pomohli dovybavit vším, co sebou neměla. Lily přijela z tábora nadšená. Z her, které se hrály ( velký dojem na ni udělalo plazení se v bahně 😃, noční bojovka, miluje Hutututu atd atd). Tohle je prostě přesně typ tábora, který ji sedne a ráda by prý jela příští rok zas. Vedoucí prý byli taky prima, jen občas asi bylo vidět, že toho mají plné kecky, ale tomu se nedivím, starat se o 20 absolutně odlišných dětí a poprat se s jejich náturami, není lehké. 

Vzkazy od rodičů

Adaptační kurz KVINTA - Gymnázium Tanvald 2020

Foxíci pro nás připravili program třídenního adaptačního kurzu. Byla to pestrá škála aktivit, při kterých bylo potřeba přemýšlet, hýbat se a hlavně spolupracovat. Není jednoduché zaujmout teenagery, ale podařilo se. Strávili jsme tři dny v pěkném prostředí hotelu Vila Oáza v Janově nad Nisou.  Nikdo se nenudil a všichni byli spokojení.

Třídní učitelka Jana Rykrová a kvinta

Adaptační kurz PRIMA - Gymnázium Tanvald 2020

Hned druhý týden školy jsme vyrazili na adaptační kurz, abychom se vzájemně se spolužáky poznali. Ve středu po vyučování jsme se potkali v Janově nad Nisou, kde jsme byli do pátku ubytovaní.

Celý náš pobyt byl naplněn různými seznamovacími aktivitami, ať už sportovního nebo kreativního rázu. Při mnoha aktivitách jsme provětrali i mozkové buňky. Během adaptačního kurzu jsme poznali nejen své spolužáky, ale i naši paní třídní učitelku a pana učitele Gottsteina, se kterým se učíme zeměpis. Náš pobyt jsme si velice užili a v pátek odpoledne jsme se na Smržovce rozloučili a rozjeli se domů.

Třídní učitelka Marta Ramešová a studenti

Zážitkový tábor 2020

 

Děkujeme za překrásné fotky ze zážitkového tábora. Ondra u fotografií vyprávěl a vzpomínal. Pro nás rodiče důkaz, že se děti měli báječně a příští rok pojede spokojený Ondra opět Děkujeme celému týmu ♥️ Eliška pronesla že se těší na další "akci" je nadšená ☺️

Vzkazy od rodičů

Příměstské tábory 2020

Ráda bych poděkovala nejen Tomášovi za péči a starost o nejen o mého syna Sama na příměstském táboře od 20.-24.7. Jsem ráda,že tyto akce existují a mohu je vřele doporučit. Zážitky jsou pro děti to nejlepší,co jim může kdo dát a na co mohou vzpomínat. Těšíme se na příští rok.😉. Gábina a Sam Vackovi * Úžasný - velká spokojenost s táborem. Alenka pozdravuje a děkuje * Ještě jednou díky za skvělý týden na příměstském táboře. Děti si to moc užily. Jste skvělí!!! Osobně hlavně oceňuju pestrost programu - každý den uplně nové zážitky!!! * Byli jste skvělí, děkujeme.

Vzkazy od rodičů

JBC WATER GAMES 2020

Druhý prázdninový víkend společnost Foxík ve spolupráci s JBC SUP uspořádala sportovní akci na Jablonecké přehradě. Dopoledne vyplnil regionální závod Českého poháru v Paddelboardingu a odpoledne patřilo zábavným týmovým hrám na vodní hladině. Počasí nám příliš nepřálo, ale pár závodníků se našlo a ti si závody kvalitně vychutnali. Občerstvení měla na starosti Základna.