Recenze z proběhlých akcí

Zážitkový tábor 2020

 

Děkujeme za překrásné fotky ze zážitkového tábora. Ondra u fotografií vyprávěl a vzpomínal. Pro nás rodiče důkaz, že se děti měli báječně a příští rok pojede spokojený Ondra opět Děkujeme celému týmu ♥️ Eliška pronesla že se těší na další "akci" je nadšená ☺️

                                                                                                                                                                                                                                                                                      Vzkazy od rodičů

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Příměstské tábory 2020

Ráda bych poděkovala nejen Tomášovi za péči a starost o nejen o mého syna Sama na příměstském táboře od 20.-24.7. Jsem ráda,že tyto akce existují a mohu je vřele doporučit. Zážitky jsou pro děti to nejlepší,co jim může kdo dát a na co mohou vzpomínat. Těšíme se na příští rok.😉. Gábina a Sam Vackovi * Úžasný - velká spokojenost s táborem. Alenka pozdravuje a děkuje * Ještě jednou díky za skvělý týden na příměstském táboře. Děti si to moc užily. Jste skvělí!!! Osobně hlavně oceňuju pestrost programu - každý den uplně nové zážitky!!! * Byli jste skvělí, děkujeme.

Vzkazy od rodičů

 

 

 

 

 

 

Základní škola Dědina - Waldorfské třídy, běžkařský kurz 2020

Měli jsme štěstí na sníh i na instruktory, kteří byli kombinací přísného trenéra a správňáckého oddílového vedoucího (a navíc zdravotníka). Nelenili ráno vstát s dětmi na rozcvičku na sněhu. Kombinovali hry a soutěže s aktivitami zaměřenými na zlepšování techniky jízdy na běžkách. Na výlet jsme si děti rozdělili tak, aby každý dostal tolik kilometrů a kopců, kolik potřeboval, a snad všichni se vrátili s úsměvem. Na večerní program s tématem "Chování v horách" získali instruktoři člena horské služby, který poutavě pohovořil o záchranářské činnosti i o tom, co se případní zájemci potřebují naučit. Ve sněhu jsme hloubili záhraby a "zachraňovali" jsme lyžaře zasypané lavinou. Unavili děti tak akorát, aby večer toužily zalehnout do postele. Děkujeme! 

                                                                                                                                                                                                                                                     Stanislava Egyedová, třídní učitelka 5. D   

Gymnázium Tanvald, adaptační kurz 2019

Strávili jsme s Foxíky tři dny v krásné přírodě Jizerských hor pod Severákem. Cílem adaptačního kurzu tanvaldského gymnázia bylo vytvoření dobré atmosféry v nově vzniklém třídním kolektivu a prohloubení spolupráce mezi studenty. Ačkoliv náš kurz nebyl dlouhý, zažili jsme velmi mnoho různých aktivit:  seznamovací hry, hry na stmelení kolektivu, dramatickou výchovu, pěší výlet, sportovní aktivity za každého počasí, vědomostní soutěže... . Program byl nejen pestrý, ale i velmi pečlivě připravený, za což bychom naším instruktorům - Honzovi a Tomášovi, chtěli ještě jednou moc poděkovat.                                                                                                   

                                                                                   K. Bendová a žáci kvinty Gymnázia v Tanvaldě 

Scio škola Brno, lyžařský výcvik 2019

"S Foxíky jsme strávili týden v Orlických horách se skupinou dětí od páté do deváté třídy. Celý lyžařský výcvik se nesl v duchu velké pohody, děti měly ze strany tří instruktorů na svahu neustálou odbornou podporu a dle vlastních slov se toho za čtyři dny mnoho naučily.

Obzvláště oceňujeme přístup instruktorů, pro které nic nebylo problémem a vycházeli vstříc našim přáním a potřebám. Rádi s vámi pojedeme zase!"


Marek Bula a Veronika Králová, průvodci Scio školy Brno

partneři

© 2020 Všechna práva vyhrazena Foxík