top of page
DSC07520.JPG

Recenze z proběhlých akcí

Školy v přírodě a adaptačí kurzy 2023

 

Škola v přírodě pro ZŠ Kateřinky v chatě Vejpálka

Školu v přírodě s Foxíkem jsme si opravdu všichni užili. Oceňuji výbornou komunikaci a organizaci během celého týdne. Program pro děti byl pestrý, děti byly motivované a skvěle se bavily. Instruktorky měly program připravený a přesně věděly, co s dětmi budou dělat (a to není samozřejmost). Ještě jednou děkujeme a doufáme, že jsme s Foxíkem nejeli naposledy.
                                                                                                   - paní třídní učitelka

Chtěla bych Vám velice poděkovat za organizaci Školy v přírodě, které se zúčastnil v minulém týdnu náš syn Jirka, 3.D, na Horské chatě Vejpálka.
Syn i ostatní děti se vrátili naprosto nadšeni, měli zajímavý a pestrý program. Oproti minulému roku veliký posun, za který Vám patří veliké díky!
Budeme moc rádi, když využijete služeb cestovní kanceláře i v příštím roce.

                                                                                       - jedna z maminek účastníka

 

Škola v přírodě pro ZŠ Dolní Břežany v Chatě pod Štěpánkou
 

Škola v přírodě s kouzelnickým tématem se povedla po všech stránkách. Na Chatě pod Štěpánkou byl velmi milý a ochotný personál a pan domácí opravdu výtečně vařil. Děti se jen olizovaly. 

Program byl dobře připravený, děti se ani na chvilku nenudily a školu v přírodě si moc užily. Děkujeme!!! 

                                                                                                    - paní třídní učitelka

Více recenzí najdete na googlu, na profilu naší firmy.

 

Školy v přírodě a adaptační kurzy 2022

Škola v přírodě pro 6. Základní školu z Mladé Boleslavi

Škola v přírodě s Foxíkem předčila naše očekávání. S různými agenturami jsme již měli zkušenosti, ale i tak jsme byli příjemně překvapeni. Komunikace před akcí i během akce byla vynikající, všichni animátoři byli neuvěřitelně vstřícní a ochotní. Možnost zapojit se do programu, ale i využít volný čas bych doporučila všem pedagogům. Děti byly nadšené a namotivované, program pestrý a zábavný. S Foxíkem jsme rozhodně nejeli naposledy!

- paní třídní učitelka

Program školy v přírodě pro ZŠ O. Nedbala z Českých Budějovic

Sympatická parta spolehlivých a šikovných lidí, která si umí děti získat a zabavit je. Děti program moc bavil - vyzkoušely si netradiční hry a aktivity, se kterými se ve škole nemají možnost setkat. Ze školy v přírodě odjížděly děti nadšené a my také :)

- jedna z paních třídních učitelek

Adaptační kurz pro primu Tanvaldského Gymnázia

Moc děkujeme, kurz byl skvělý a doopravdy stmelovací, od dětí mám samé pozitivní ohlasy a i my učitelé jsme si z něj odnesli cenné poznatky a zkušenosti :) Vyřiďte prosím holkám ještě jednou veliký dík. Snad jsme se neviděli naposledy.

- paní třídní učitelka

Adaptační kurzy 2021

Adaptační kurz pro Gymnázium Tanvald:

Když jsme 8. 9. vyšli s novou třídou směrem na Příchovice, moc se mi nechtělo, ale když jsme cestou začali hrát různé hry, moc mě to bavilo.

Přijde mi, že nám kurz docela pomohl k lepšímu seznámení, protože jsme do primy přišli z mnoha různých základních škol. Ubytování na chatě Pod Štěpánkou bylo pěkné a jídlo mi také moc chutnalo. Moc se mi tam líbilo.*                                 - účastnice kurzu

Děkujeme instruktorům Tomášovi a Honzovi z Foxíků za výborně zorganizovaný třídenní adaptační kurz pro žáky primy tanvaldského gymnázia. Dokázali děti zaměstnat a zabavit tak, že nebyl čas na zlobení ani nudu.

Bylo skvělé, že hry měly nejen seznamovací účel, ale i výchovné momenty, žáci měli prostor vyjádřit se k jednotlivým úkolům, zhodnotit práci skupin, zamyslet se nad taktikou her a řešit i některé etické problémy, které z her a soutěží vyplynuly.

Děkujeme                                                                                      - paní třídní učitelka       

Adaptační den pro ZŠ Obříství:

Děkujeme firmě Foxík za skvělý den plný aktivit na našem adaptačním programu. Děti byly nadšené a program se jim moc líbil. Všichni instruktoři byli vstřícní a přátelští.  Doporučujeme a jejich služeb využijeme určitě znovu.                      - paní třídní učitelka

Adaptační kurz pro ZŠ při PedF UK, Praha:

Úžasné, zábavné, poučné, doporučuji. Pestrý program je zaměřený na spolupráci ve skupině, na logické myšlení, tělesnou zdatnost i obratnost
pod vedením zkušených animátorů. Hry probíhají v přírodě i ve vnitřních prostorách. Cílem je lepší poznání všech a posílení komunikačních vztahů ve školním kolektivu po dlouhé distanční výuce.                                                                  - paní třídní učitelka        

Letní tábor v teepee 2021

Je asi zbytečné zdlouhavě rozepisovat, co vše se nám líbilo. Verča byla podruhé a opět přijela nadšená...hodnotím tábor jedním slovem: PERFEKTNÍ 😊Moc děkujeme a doufáme,  že se uvidíme příští rok znovu. * Chtěla jsem vám velice poděkovat za velmi vydařený tábor. Nikdy před tím jsem neviděla dceru tolik spokojenou během skupinové akce (jakéhokoli druhu). Už na fotkách bylo znát, že je v pohodě a že je jí dobře. Byla jsem z toho upřímně dojatá. A velké díky také za to, že jste jí pomohli dovybavit vším, co sebou neměla. Lily přijela z tábora nadšená. Z her, které se hrály ( velký dojem na ni udělalo plazení se v bahně 😃, noční bojovka, miluje Hutututu atd atd). Tohle je prostě přesně typ tábora, který ji sedne a ráda by prý jela příští rok zas. Vedoucí prý byli taky prima, jen občas asi bylo vidět, že toho mají plné kecky, ale tomu se nedivím, starat se o 20 absolutně odlišných dětí a poprat se s jejich náturami, není lehké. 

Vzkazy od rodičů

Adaptační kurz KVINTA - Gymnázium Tanvald 2020

Foxíci pro nás připravili program třídenního adaptačního kurzu. Byla to pestrá škála aktivit, při kterých bylo potřeba přemýšlet, hýbat se a hlavně spolupracovat. Není jednoduché zaujmout teenagery, ale podařilo se. Strávili jsme tři dny v pěkném prostředí hotelu Vila Oáza v Janově nad Nisou.  Nikdo se nenudil a všichni byli spokojení.

Třídní učitelka Jana Rykrová a kvinta