top of page

Podívejte se na námi odzkoušené ubytování pro školy, dle jednotlivých oblastí Čech.

Pokud Vás vybrané ubytování neosloví, nebo máte zájem o jinou oblast republiky, rádi najdeme to pravé pro Vaši skupinu.
Ozvěte se nám

český ráj.jpg

Někteří ho nazývají jedním z nejhezčích koutů Čech. Ať už je to jakkoliv, pravdou zůstává, že všudypřítomné pískovcové skály, zákruty řek a četné louky a lesy mají něco do sebe. Výškově sice nevyjedete nikam vysoko, můžete si však být jistí okolním klidem a pohodou. Český ráj není daleko od Prahy a severu Čech. Pokud se v podobné oblasti nacházíte, podívejte se na naše ubytování.
Sekci rozšiřujeme a brzy přineseme více možností ubytování.

Lokalita Kokořínsko, Foxík

Romantický Máchův kraj je plný roubenek, pískovcových skal, potůčků, rybníků i lesů. Rozhodně nemluvíme jen o Máchovu jezeru. Je zde spoustu jiných, mnohdy krásnějších míst. Prostředí je pro naše programy ideální a dětem se zde určitě bude líbit.

Zároveň je oblast kousek od Prahy a menší kolektivy se zvládnou na místo dopravit i linkovými autobusy, bez nutnosti zařizování své, dražší dopravy.

Lokalita jizerky, Foxík

Jizerské hory, které se rozkládají hned za rodištěm Foxíků na Jablonecku a Liberecku. Jsou ideálním místem pro letní i zimní pobyty. Krásnou přírodu, která nabízí nejen příjemný výlet do krajiny, podtrhují rozmanité vyhlídky i přírodní koupání.

Díky dobré dostupnosti od našeho hlavního města jsou to hory hojně navštěvované, ale Foxíci jsou tu doma a ukáží vám místa, o kterých každý neví. Za zážitek rozhodně stojí! Podívejte se na naše nabízené ubytovací zařízení.

Lokalita Lužické hory, Foxík

Lužické hory jsou od těch Jizerských co by kamenem dohodil. S přírodními nádherami si spolu rozhodně nezadají, i když Lužické hory možná nenabízejí tolik rozhleden. Na druhou stranu ale částečně kopírují hranice Čech a Německa, což z nich může dělat atraktivní destinaci i kvůli skalním městům, kam se dá z našich ubytovacích zařízení výletem dojít. 

Cenově jsou rozhodně dostupnější a v naší nabídce najdete i pár míst, kde budete na úplné samotě, nerušeni okolním světa během.

klipart_lokalita_orličkly.jpg

Orlické hory patří v poslední době mezi stále více navštěvovanou lokalitu. To se projevuje především v budování turistické infrastruktury v podobě vyhlídek a stezek všeho druhu.


Zdaleka nejsou tolik frekventované jako Jizerky, takže většina našich chat a penzionů leží na samotě, kde si pobyt v přírodě užijete rozhodně nejvíce! Další výhodou jsou méně navštěvované sjezdovky, které ovšem svou kvalitou nijak nezaostávají. Schválně, jestli potkáte Rampušáka!

klipart_lokalita_jeseníky.jpg

Jeseníky jsou svou polohou zajímavé především pro Brno, Ostravu a okolí. V zimě nabízí výborné lyžování na stále se zlepšujících střediscích a na jaře/v létě nádhernou přírodu korunovanou Pradědem.

Jsou to hory s nejčistším vzduchem u nás, což dokládají třeba lázně v Karlově Studánce. Děti se zde vyřádí po okolních lesích i loukách a vzdělají se na nejedné naučné stezce. Podívejte se na na naší nabídku ubytování v dané lokalitě a pojeďte se nadýchat čerstvého vzduchu!

Lokalita Krušné hory

Krušné hory jsou divočina plná starých dolů a lomů, kam Vás rádi vezmeme. Jejich divokost dokládá i návrat vlků, kteří zde mají spoustu nerušeného prostoru, kde se mohou pohybovat. To je perfektní i pro nás. Rozlehlé lesy, spoustu luk a příležitostí k výletům dělá z krušek parádní hory, kde se nebudeme nudit.

Pokud je Vaše škola nedaleko těchto hor, koukněte kam s námi můžete vyrazit. Ubytování zde zatím nenabízíme mnoho, ale nabídku stále rozšiřujeme. Podívejte se, kde jsme už byli.

Lokalita Krkonoše.jpg

Krkonoše se svou nejvyšší horou kralují všem ostatním horám. Kopce jsou tu prudké, ale vzduch zato krásně čistý. Díky národnímu parku je pohyb mimo značené cesty dosti omezen. My však známe ubytování, která jsou na jeho samotném okraji a na louky i do lesů se tak budeme moc v pořádku ponořit. Na případný výlet se pak vydáme po vyznačených trasách za krásami KRNAPU, abyste o něj nepřišli.
Podívejte se, kam jezdíme rádi.

bottom of page