top of page

Podívejte se na námi odzkoušené ubytování pro školy, dle jednotlivých oblastí Čech.

Pokud Vás vybrané ubytování neosloví, nebo máte zájem o jinou oblast republiky, rádi najdeme to pravé pro Vaši skupinu.
Ozvěte se nám

Někteří ho nazývají jedním z nejhezčích koutů Čech. Ať už je to jakkoliv, pravdou zůstává, že všudypřítomné pískovcové skály, zákruty řek a četné louky a lesy mají něco do sebe. Výškově sice nevyjedete nikam vysoko, můžete si však být jistí okolním klidem a pohodou. Český ráj není daleko od Prahy a severu Čech. Pokud se v podobné oblasti nacházíte, podívejte se na naše ubytování.
Sekci rozšiřujeme a brzy přineseme více možností ubytování.

český ráj.jpg
Lokalita Kokořínsko, Foxík

Romantický Máchův kraj je plný roubenek, pískovcových skal, potůčků, rybníků i lesů. Rozhodně nemluvíme jen o Máchovu jezeru. Je zde spoustu jiných, mnohdy krásnějších míst. Prostředí je pro naše programy ideální a dětem se zde určitě bude líbit.

Zároveň je oblast kousek od Prahy a menší kolektivy se zvládnou na místo dopravit i linkovými autobusy, bez nutnosti zařizování své, dražší dopravy.

Lokalita jizerky, Foxík

Jizerské hory, které se rozkládají hned za rodištěm Foxíků na Jablonecku a Liberecku. Jsou ideálním místem pro letní i zimní pobyty. Krásnou přírodu, která nabízí nejen příjemný výlet do krajiny, podtrhují rozmanité vyhlídky i přírodní koupání.

Díky dobré dostupnosti od našeho hlavního města jsou to hory hojně navštěvované, ale Foxíci jsou tu doma a ukáží vám místa, o kterých každý neví. Za zážitek rozhodně stojí! Podívejte se na naše nabízené ubytovací zařízení.

Lokalita Lužické hory, Foxík

Lužické hory jsou od těch Jizerských co by kamenem dohodil. S přírodními nádherami si spolu rozhodně nezadají, i když Lužické hory možná nenabízejí tolik rozhleden. Na druhou stranu ale částečně kopírují hranice Čech a Německa, což z nich může dělat atraktivní destinaci i kvůli skalním městům, kam se dá z našich ubytovacích zařízení výletem dojít. 

Cenově jsou rozhodně dostupnější a v naší nabídce najdete i pár míst, kde budete na úplné samotě, nerušeni okolním světa během.

klipart_lokalita_orličkly.jpg

Orlické hory patří v poslední době mezi stále více navštěvovanou lokalitu. To se projevuje především v budování turistické infrastruktury v podobě vyhlídek a stezek všeho druhu.


Zdaleka nejsou tolik frekventované jako Jizerky, takže většina našich chat a penzionů leží na samotě, kde si pobyt v přírodě užijete rozhodně nejvíce! Další výhodou jsou méně navštěvované sjezdovky, které ovšem svou kvalitou nijak nezaostávají. Schválně, jestli potkáte Rampušáka!

klipart_lokalita_jeseníky.jpg

Jeseníky jsou svou polohou zajímavé především pro Brno, Ostravu a okolí. V zimě nabízí výborné lyžování na stále se zlepšujících střediscích a na jaře/v létě nádhernou přírodu korunovanou Pradědem.

Jsou to hory s nejčistším vzduchem u nás, což dokládají třeba lázně v Karlově Studánce. Děti se zde vyřádí po okolních lesích i loukách a vzdělají se na nejedné naučné stezce. Podívejte se na na naší nabídku ubytování v dané lokalitě a pojeďte se nadýchat čerstvého vzduchu!

Lokalita Krušné hory

Krušné hory jsou divočina plná starých dolů a lomů, kam Vás rádi vezmeme. Jejich divokost dokládá i návrat vlků, kteří zde mají spoustu nerušeného prostoru, kde se mohou pohybovat. To je perfektní i pro nás. Rozlehlé lesy, spoustu luk a příležitostí k výletům dělá z krušek parádní hory, kde se nebudeme nudit.

Pokud je Vaše škola nedaleko těchto hor, koukněte kam s námi můžete vyrazit. Ubytování zde zatím nenabízíme mnoho, ale nabídku stále rozšiřujeme. Podívejte se, kde jsme už byli.

bottom of page