klipart lokalita jizerky.jpg

Jizerské hory, které se rozkládají hned za rodištěm Foxíků na Jablonecku a Liberecku jsou ideálním místem pro letní i zimní pobyty. Krásnou přírodu, která nabízí nejen příjemný výlet do krajiny, podtrhují rozmanité vyhlídky i přírodní koupání.

Díky dobré dostupnosti od našeho hlavního města jsou to hory hojně navštěvované, ale Foxíci jsou tu doma a ukáží vám místa, o kterých každý neví. Za zážitek rozhodně stojí! Podívejte se na naše nabízené ubytovací zařízení.

klipart lokalita lužičky.jpg

Lužické hory jsou od těch Jizerských co by kamenem dohodil. S přírodními nádherami si spolu rozhodně nezadají, i když Lužické hory možná nenabízejí tolik rozhleden. Na druhou stranu ale částečně kopírují hranice Čech a Německa, což z nich může dělat atraktivní destinaci i kvůli skalním městům, kam se dá z našich ubytovacích zařízení výletem dojít. 

Cenově jsou rozhodně dostupnější a v naší nabídce najdete i pár míst, kde budete na úplné samotě, nerušeni okolním světa během.

klipart_lokalita_orličkly.jpg

Orlické hory patří v poslední době mezi stále více navštěvovanou lokalitu. To se projevuje především v budování turistické infrastruktury v podobě vyhlídek a stezek všeho druhu.


Zdaleka nejsou tolik frekventované jako Jizerky, takže většina našich chat a penzionů leží na samotě, kde si pobyt v přírodě užijete rozhodně nejvíce! Další výhodou jsou méně navštěvované sjezdovky, které ovšem svou kvalitou nijak nezaostávají. Schválně, jestli potkáte Rampušáka!

klipart_lokalita_jeseníky.jpg

Jeseníky jsou svou polohou zajímavé především pro Brno, Ostravu a okolí. V zimě nabízí výborné lyžování na stále se zlepšujících střediscích a na jaře/v létě nádhernou přírodu korunovanou Pradědem.

Jsou to hory s nejčistším vzduchem u nás, což dokládají třeba lázně v Karlově Studánce. Děti se zde vyřádí po okolních lesích i loukách a vzdělají se na nejedné naučné stezce. Podívejte se na na naší nabídku ubytování v dané lokalitě a pojeďte se nadýchat čerstvého vzduchu!