top of page
Instruktoři Foxík

Staň se Foxíkem!

Do našeho týmu hledáme instruktory, vedoucí a zdravotníky.

Jsi studentem/studentkou a hledáš práci která tě bude bavit, dá ti vydělat, poskytne případnou praxi a dokonce ti nechá čas na učení? 
 

Pak si přečti, jak to u nás funguje:

Každá akce je trošku jiná, protože se vždycky snažíme školám vyjít vstříc a školu v přírodě/adaptační kurz jim ušít na míru. Z 80% tě však bude čekat následující program:

8:00

Snídaně

14 - 18

Odpolední program

do 12

Volno

18:00

Večeře

12:00

Oběd

19 - 20:30

Večerní program

do 14

Příprava odpoledního programu

22:00

Hlídání večerky

Pokud se přidáš, můžeš si vydělat něco navíc

Vedoucí akce jednou byl přesně tam, kde teď ty. Poprvé vyrazil na akci jako řadový instruktor a protože se na něj dalo spolehnout, s dětmi mu to šlo a případné problémy zvládal řešit levou zadní, vypracoval se na vedoucího. Pokud tě práce bude bavit, i ty jednou můžeš vést vlastní akci. :)

Nedílnou součástí každé akce je také zdravotník. Ten se na programu podílí stejně jako všichni ostatní, ale když se vyskytne bolístka, je na něm, aby jí vyřešil. K vykonávání této funkce musíš absolvovat kurz "Zdravotník zotavovacích akcí". Pravidelně ho organizuje třeba Český červený kříž po celé české republice. Organizací kde licenci můžeš získat je ale mnohem více. Od nás pak dostaneš kompletně vybavenou lékárnu a potřebné dokumenty. Za tvoje dovednosti tě také lépe ohodnotíme.

Naše akce se konají po celé České republice. V roce 2024 budeme ale nejvíc jezdit do Jizerských hor, do Krušných hor a do Lužických hor. Podíváme se ovšem snad opravdu všude.
Pokud zrovna nejsi v okolí, vůbec to nevadí. Jezdí s námi studenti od Prahy po Olomouc. Na akci vždy jede auto s vybavením. Před odjezdem se snažíme doladit, kdo se kam přiblíží a kde ho můžeme nabrat.
V pondělí je potřeba být na místě ideálně v osm hodin. Pokud bys to z domu nestíhal/a, můžeš přijet už v neděli večer a přespat na pondělí. V pátek dopoledne se už jen odjíždí domů, zaplatíme ti však za celý den. To jde, ne?!

 

 

Dobře, teď už snad máš představu, jak to u nás zhruba chodí.
Abys mohl/a vyrazit na první akci, je potřeba absolvovat školení.
Další se koná: 12. - 14. 4. 2024, v Jizerských horách.
Hrazené je zde ubytování, jídlo i pití. Jen se k nám musíš dostat. Podrobné info ti pošleme, až nám dáš vědět, že do toho chceš jít s námi.
Na školení se dozvíš jak pracujeme s dětmi, na co je potřeba dávat pozor a co se ti bude hodit s sebou. Zahraješ si plno her, se kterými se pak potkáš na samotných akcích. V neposlední řadě potkáš ostatní instruktory a vedoucí!
Školení je intenzivní, abychom toho stihli co nejvíce. 

 

Na závěr tě asi zajímá, kolik si můžeš vydělat.

Začínající instruktor - 1.300 Kč/ den (6.500 Kč/ akce)
Zdravotník              - 1.500 Kč/ den (7.500 Kč/ akce)
Vždy máš hrazené ubytování i stravu.

 

Pokud jsi to dočetl/a až sem, nejspíš to myslíš vážně :)
 

hi five.jpg
hi five.jpg
bottom of page