top of page

Hotel Karlov                

Hotel Karlov má skvělou pozici - v centru obce, nedaleko hned třem lyžařským areálům, ale také loukám i lesům. Přímo pod Pradědem, dominantou Jeseníků.

Hotel nabízí velmi pěkné, nadstandardní ubytování pro školní skupiny. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované a vždy s vlastním sociálním zařízením. 

Nabízí hned dvě oddělené místnosti, z nichž jedna je velká tělocvična. Kuchyň je v přízemí hotelu a připravená na všechny možné diety. Bonusem pro učitele je sauna, kterou vám rádi v rámci pobytu zajistíme. Celý objekt působí velmi útulně!

 

Na jaře a v létě je k dispozici velká zahrada, pod kterou protéká potok. Hned vedle hotelu je sice silnice, ale oddělená plotem. K dispozici je ohniště s posezením, pískoviště i trampolína.
Karlov pod Pradědem je skvělým místem pro výlety po okolí. Cílů se nabízí hned několik - ať už samotný Praděd, nebo několik naučných stezek začínajících kousek od hotelu.
Asi pět minut chůze od objektu je velká louka s přírodní posilovnou a altánem. Hned za ní je vstup do lesa a na značené stezky.

V zimě si můžete vybrat hned ze dvou ski areálů. Ten větší - Ski aréna Karlov začíná asi 150m od hotelu a pohodlně k němu dojdete. Má dražší jízdné a celkem 12km sjezdovek.
Levnější variantou je Ski centrum Pawlín, které je dál, ale bezplatně pro vás pošle skibus.
Na obou střediscích mají sjezdovky pro začátečníky i pokročilé.
Stačí si vybrat!

  • Počet lůžek: 63 

  • Na 15 žáků 1 dospělý zdarma

  • Jedno z nejhezčích ubytování v nabídce

  • Sauna

  • Nádherné okolí 

 

Přibližná cena školy v přírodě po-pá:

  • 1. Stupeň:   4100,- (min. 40 platících účastníků)

  • 2. Stupeň:  4200,- (min. 40 platících účastníků)​​

Co je v ceně?

https://www.hotelkarlov.cz/

bottom of page