top of page

Chata Stará Škola  

Chata Stará Škola leží na konci obce Kunčice hned vedle silnice, která nikam nevede.

Provoz aut je zde minimální a chata je ze všech stran obklopena loukami a lesy. Přímo v chatě se vám o plná břicha postarají kuchařky, které rády vyjdou vstříc všem dietám. Jídlo si můžete vychutnat v prosklené jídelně s výhledem do pěkně udržované zahrady. Nechybí zde bazén, trampolína, ani dětské prolézačky. Při pěkných dnech se můžete učit venku pod pergolou a večer si upéct buřty na ohništi. Přímo pod chatou protéká potok.

V chatě je dohromady devět pokojů. Pět z nich má vlastní sociální sociální zařízení, čtyři ho sdílejí společné na chodbě. Všechny pokoje jsou pěkně vybaveny, lehký školní nadstandard.

Dalším plusem je marodka s palandou a vlastním záchodem, která je vyčleněná z celkového počtu lůžek. Nemocné děti je tedy snadno možné izolovat od zbytku. V přízemí je jedna společenská místnost, jako druhá poslouží jídelna/zimní zahrada. V chatě je občas možno potkat velmi přátelského psa a kočku.

V teplých měsících je plusem již zmiňovaná, velmi pěkná zahrada. Za zmínku stojí nedaleko vzdálený les, který jezdí každoročně zkrášlovat studenti vysoké školy, oboru archeologie.

Výletem dojdete za cca 9km na Kralický Sněžník, nebo se můžete vyhoupnout na některý z přilehlých kopečků a kochat se krásnými výhledy ​Jeseníků

V zimě je hned za chatou lyžařský areál Kunčice se sedačkovou lanovkou. 

Lyže je možné nechávat přímo v areálu, chůzí jste za deset minut u lanovek.

http://skikuncice.cz/

Výhodou pro učitele je sauna s ochlazovacím koutkem ve sklepě budovy, kterou vám při pobytu rádi zajistíme.

  • Počet lůžek: 50 

  • Na 15 žáků 1 dospělý zdarma

  • Pěkná a vybavená zahrada

  • Sauna

  • Útulné ubytování

  • Krásná příroda Jeseníků

Přibližná cena školy v přírodě po-pá:

  • 1. Stupeň:   4000,- (min. 40 platících účastníků)

  • 2. Stupeň:  4000,- (min. 40 platících účastníků)​​

Co je v ceně?

http://www.staraskola.eu/

bottom of page