top of page

Horská chata Na Perlíčku - Prdek

Nově zrekonstruovaná horská chata Na Perlíčku je jedinečným místem, kam můžete se svojí školou vyrazit. Stojí stranou od vší civilizace, obklopená loukami a lesy, uprostřed jizerskohorských kopců. Stačí vyjít před chatu a už jste na vyhlídce. 
Ideální pro všechny naše zážitkové programy a výlety do okolí. Chata v sobě ukrývá vlastní minipivovar a jejich pivo - Prdek - určitě stojí za vyzkoušení! 

Ubytování nabízí jednu společenskou místnost, která zároveň slouží jako jídelna. Restaurace, která je od jídelny i společných prostor oddělena, je stále otevřena veřejnosti.

V opravdu pěkně zrekonstruovaných pokojích najdete vždy vlastní sociální zařízení a poskytují 44 lůžek. Půda, kde se vyspí až 10 lidí má pak svoje sociální zařízení a nabízí klasickou turistickou klasiku.

Další budova - Kazdice, která se nachází asi 2 minuty chůze od Prdku, poskytne dalších 49 lůžek v 9 pokojích. I zde najdete sociální zařízení v každém pokoji.
Jedná se o malinko jednodušší ubytování než na Prdku, ale má kouzlo staré horské chaty. Hned vedle chaty je vlastní ohniště i posezení.

 

 

V zimě je chata jako stvořená pro lyžařské kurzy - stojí hned na sjezdovce v lyžařském areálu Paseky nad Jizerou. Lyže proto nazouváte hned před chatou a stejně pohodlně na nich přijedete zase zpět.

 

 

Po zbytek roku je krásným místem plným luk, lesů a výhledů - výborným na outdoorové aktivity všeho druhu. Pokud o ubytování uvažujete, udělejte si sem výlet. Stojí to za to.

  • Počet lůžek: 54 + 49

  • Každý pokoj pěkně zrekonstruovaný, s vlastním sociálním zařízením

  • Nádherné místo, kde můžeme realizovat všechny naše programy

  • Minipivovar - Prdek

  • Vhodné pro školu v přírodě, adaptační kurz i lyžařský výcvik

Přibližná cena školy v přírodě po-pá:

  • 1. Stupeň:   4.800,- (min. 40 platících účastníků)

  • 2. Stupeň:  5.000,- (min. 40 platících účastníků)

Co je v ceně?

www.prdek.cz

bottom of page