Letní tábor s Foxíkem

letní tábor foxík.jpg

14. - 23. 8. 2020.

Pro 2. stupeň ZŠ.

Příjezd v pátek ráno,

Odjezd v neděli odpoledne.

Jindřichovice pod Smrkem.

Spíme v TEEPEE na samotě u lesa!

Foxik_web_nadpis.png

Zvedněte děti od počítačů. Své telefony i tablety nechají doma. Zažijí spolu devět dní v krásné přírodě Česko-Polského pohraničí.

 

Všichni ještě spí, když do teepee vtrhne uhnaný posel z blízké vesnice. Přináší zprávy o znepřáteleném kmenu, který se chystá na naši osadu. Hlavní náčelník okamžitě vysílá zvědy, aby zjistili počty nepřítele, zatímco ostatní chystají obranu - pasti a opevnění. Někdo se ale pořád musí postarat o obživu! Čas se krátí a kmen se blíží. 

Třeba tak může vypadat jedno z rán, které u nás můžete zažít.

Spolupráce v kmenu, základy přežití v přírodě, samostatnost, netradiční zážitky v novém prostředí, možnost projet se na koni, back to the roots.

Maximální kapacita tábora je 40 dětí. Méně dětí znamená pevnější přátelské vztahy mezi účastníky a prosazení jednotlivce ve skupině. Místa se rychle plní!

Pro podrobnější informace si můžete stáhnout příslušné PDF níže. Po vyplnění přihlášky vám vystavíme fakturu. Po uhrazení faktury se přihláška stává platnou.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat hlavního vedoucího tábora:
 

 

 

Tomáš Štrégl
+420 603 348 643

tomas.stregl@foxik.cz

Konečná cena: 5000,-

(možno rozložit do dvou plateb - 50% do 14 dnů od přihlášky, 50% s sebou při předání dítěte)

Podmínky:

  • Tábor se koná po přihlášení minimálně 20 účastníků. Pokud nebude kapacita naplněna, zálohy budou vráceny v plné výši. O konání/nekonání tábora se rozhodne jeden měsíc před jeho termínem.