Letní tábor s Foxíkem

Online fotky 
(heslo sdělíme ráno při předávání)

tabor foxik.png

31. 7. - 9. 8. 2020

Pro děti ze základní školy.

Příjezd v pátek ráno,

Odjezd v neděli odpoledne.

Jindřichovice pod Smrkem.

Spíme v TEEPEE na samotě u lesa!

Foxik_web_nadpis.png

Zvedněte děti od počítačů. Své telefony i tablety nechají doma. Zažijí spolu devět dní v krásné přírodě Česko-Polského pohraničí.

 

Ráno vychází slunce a v ohni uprostřed teepee zhasíná i ten nejposlednější uhlík. Strážce ohně vstává, aby se svým náčelníkem mohl rozdmýchat nové plameny. Zbytek tlupy se také pomalu probouzí a trochu jim kručí v břiše. Ranní služba běží nasbírat listy ostružin na čaj, zatímco ostatní chystají zbytek snídaně. Musí se řádně posilnit, dopoledne je totiž čeká výprava na Hraniční kopec, kde se seznámí s místním hraničářem, který má důležitou zprávu!

         

               - Třeba tak může vypadat jedno z rán, které u nás vaše děti zažijí! 

Spolupráce v kmenu, základy přežití v přírodě, samostatnost, netradiční zážitky v novém prostředí, možnost projet se na koni, back to the roots.

Maximální kapacita tábora je 40 dětí. Méně dětí znamená pevnější přátelské vztahy mezi účastníky a prosazení jednotlivce ve skupině.

Pro podrobnější informace si můžete stáhnout příslušné PDF níže. Po vyplnění přihlášky vám vystavíme fakturu. Po uhrazení faktury se přihláška stává platnou.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat hlavního vedoucího tábora:
 

 

 

Tomáš Štrégl
+420 603 348 643

tomas.stregl@foxik.cz

Cena: 4500,-

(možno rozložit do dvou plateb - 50% do 14 dnů od přihlášky, 50% s sebou při předání dítěte)

Podmínky:

  • Tábor se koná po přihlášení minimálně 20 účastníků. Pokud nebude kapacita naplněna, zálohy budou vráceny v plné výši. O konání/nekonání tábora se rozhodne jeden měsíc před jeho termínem.