Pro školy

 
Baví nás dětské kolektivy formovat a velmi rádi do programu vtáhneme i vás, jejich pedagogy, kteří se jim celé ty roky snaží vštípit něco kloudného do hlav. 

Podívejte se do sekce školy v přírodě, kde se dozvíte více o tom, jak naše pobyty vypadají. Rádi vám kompletně zajistíme celou akci od dopravy a ubytování, přes program, až po klidné spaní vašich žáků.

Pokud máte zájem pouze o programové bloky, podívejte se do sekce našich doplňkových programů, nebo programů na jeden den.

Nezapomínáme ani na vás, kteří na pobyt jedete často ze své částečné dovolené a maximálně se vynasnažíme, abychom vám pobyt zpříjemnili. Některé naše ubytovací zařízení mají například saunu nebo výřivku, kterou vám rádi v ceně pobytu obstaráme :)

Pokud přemýšlíte kam na lyžařský kurz, víme kde se o vás dobře postarají. Také zajistíme kvalitní instruktory (včetně nás :) ), kteří mají praxi a na lyžích už pár klientů naučili. Dětem se nebudou věnovat jenom na sjezdovce, ale připraveným programem je provedou po celý pobyt. Ani při lyžařských kurzech na vás, milí pedagogové určitě nezapomínáme.

Pokud byste rádi přes týden alespoň trochu relaxovali, rádi vám vyjdeme vstříc.

Foxik_bar_pikto.png