Pro školy

Pro základní a střední školy zajišťujeme především

 
Baví nás dětské kolektivy formovat a velmi rádi do toho vtáhneme i vás, jejich pedagogy, kteří se jim celé ty roky snaží vštípit něco kloudného do hlav. 

Podívejte se do sekce školy v přírodě, kde se dozvíte více o tom, jak naše pobyty vypadají. Rádi vám kompletně zajistíme celou akci od dopravy a ubytování přes program až po klidné spaní vašich svěřenců.

Pokud máte zájem pouze o programové bloky, podívejte se do sekce našich   doplňkových programů, nebo programů na jeden den.

Nezapomínáme ani na vás, kteří na pobyt jedete často ze své částečné dovolené a maximálně se vynasnažíme, abychom vám pobyt zpříjemnili. Některé naše ubytovací zařízení mají například saunu nebo výřivku, kterou vám rádi v ceně pobytu obstaráme :)

Pokud přemýšlíte kam na lyžařský kurz, víme kde se o vás dobře postarají. Také zajistíme kvalitní instruktory (včetně nás :) ), kteří mají praxi a na lyžích už pár klientů naučili. Dětem se nebudou věnovat jenom na sjezdovce, ale připraveným programem je provedou po celý pobyt. Ani při lyžařských kurzech na vás, milí pedagogové určitě nezapomínáme. Pokud byste rádi přes týden alespoň trochu relaxovali, rádi vám vyjdeme vstříc.

Foxík.cz s.r.o.

Mobil:     +420 603 348 643 | +420 728 277 437

Email:     info@foxik.cz

IČO:        09023321

DIČ:        CZ09023321

Adresa:   Podhorská 377/20, 466 01 Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj    

Máte poptávku, nebo dotaz? 

Školy v přírodě - Lyžařské kurzy - Letní tábory - Příměstské tábory - Zážitkové tábory. 

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 Všechna práva vyhrazena Foxík