top of page

Dnešním dnem jsme ukončili kroužek v tomto školním roceS kroužkem jsme se až do nového školního roku dnes potkali naposledy. Foxík teď bude mít plno práce se školami v přírodě a už by nebyl schopný dětem zajistit kvalitní potkávání každý čtvrtek, jako tomu bylo do teď.


V dubnu jsme se viděli jen třikrát, jedno setkání nám přerušily Velikonoční prázdniny. A co jsme stihli?Pro nás již zaběhnutý bazén, kde jsme se

vyřádili v menším bazénku. Zahráli si

oblíbené hry a přidali k nim i nějaké

to cvičení. Pak jsme se přesunuli do velkého bazénu a stihli menší závody pro zkušené malé plavce, ale i nácviky plavání pro ty, kteří se plavat teprve učí.


Nesměla chybět ani divoká řeka, tobogány a tentokrát i trysky a vířivka.

Zkrátka povedený čtvrtek v bazénu :)


Další týden jsme i přes ne úplně krásné počasí vyrazili na kola. Trochu mžení jsme přežili a s dětmi vyjeli lesem za třetí přehradou dokonce až na Jindřichov. Po cestě jsme si zkusili správné brzdění i přehazování, všem se také povedlo zabrzdit se smykem. Závěrečný sjezd zpátky k přehradě pak byl už jen odměnou za kopec, který jsme museli nahoru vyšlápnout.

Při poslední schůzce jsme začali na bruslích. Znovu proběhla průprava brzdění i rozjezdu, pokračovali jsme hrátkami s tenisáky a nechyběla ani dráha mezi kloboučky.

Po svačině jsme zuli brusle a vrhli se na naše zápisníčky. Bylo potřeba dodělat Foxíkovu mapu, kde jsme zaznačili všechny zastávky kroužku, které jsme v tomto školním roce zvládli stihnout.

Ti s nejvíce odznáčky pak měli tu čest všem ostatním otevřít šampáňa a každý pak dostal něco dobrého na zub.Děkujeme všem, kteří s námi na kroužek chodili a věříme, že znovu potkáme v novém školním roce :) .

32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page