top of page

Adaptační kurzy v jizerkách

Máme za sebou 4 adapťáky, které se nám letos všechny konaly za humny.


Jak už úvodní fotka napovídá, počasí nám zrovna nepřálo. I s tím jsme se ale poprali a všechny čtyři akce hravě zvládli :)


V prvním školním týdnu nám vyrazila nejdříve škola ze ZŠ Janov nad Nisou na Chatu pod Štěpánkou. Od pondělí do středy se pod naším vedením stalo spoustu stmelovacích her, kde se snad děti po prázdninách znovu ve své třídě sžily a najely na stejnou notu.

Od středy do pátku je pak na stejném místě vystřídala úplně nová třída víceletého gymnázia z Tanvaldu. Nešlo o jen o seznámení dětí mezi sebou, ale také o vzájemné porozumění celé třídy a jejich nové paní učitelky. Myslíme si, že jsme všemu položili pevné základy.


V dalším týdnu nám vyrazila hned od pondělí Základní škola Kladská z Prahy na Chatu na Perlíčku. Počasí bylo ze začátku ukázkové, i když se postupně začalo trošku kazit. Do čtvrtka jsme toho ale znovu zvládli spousty a spousty. Děti odjížděly usměvavé a s vlastním třídním erbem.


Ve stejném týdnu pak od úterý začínal další adapťák na Chatě u Pašeráka, kam vyrazila Základní škola z Benátek nad Jizerou. Tady nám více či méně pršelo snad každý den, ale nenechali jsme se odradit, natáhli pláštěnky a vyrazili si také užít nějakou tu srandu do zamlžených Jizerek.


Jsme rádi, že jsme mohli znovu přinést trošku soudržnosti do úplně nových, ale i stávajících kolektivů a doufáme, že si to s námi všichni užili. Děkujeme :)35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page