top of page
Kroužek, Jablonec nad Nisou, Foxík

Celoroční, všestranný kroužek Foxík

Všestranný kroužek Foxík se věnuje prakticky všemu :) 

Nevíte co by vaše dítě mohlo do budoucna bavit? Nechcete, aby vnímalo stereotyp jednoho zaměření? Pak jste právě našli, co jste hledali.  

 

 • Každý čtvrtek od 16:15 do 18:15 v Jablonci nad Nisou

 • Místo setkání bude vždy upřesněno v dostatečném předstihu, v závislosti na náplni kroužku

 • Cena: 250 Kč za jedno setkání - platba probíhá vždy na měsíc dopředu (1.000 Kč)

 • Za měsíc jsou možné vždy 2 neúčasti, za které se platba převede na následující měsíc 

 • Plán kroužku bude vždy zaslán na konci předcházejícího měsíce. V případě špatného počasí máme v záloze náhradní program

 

Na co se můžete těšit?

 • Sport - sportu se budeme věnovat po celý rok a vyzkoušíme spolu mnoho různých aktivit zejména v závislosti na ročním období. Těšit se můžete na klasické sporty: Cyklistika, plavání, kolečkové brusle, lezení, míčové hry venku i v tělocvičně, paddleboarding, sokolské cvičení s nářadím, orientační běh, lanové aktivity, lyžování sjezdové i běžecké - pro zájemce snowboarding, bruslení na ledu. Zkusíme ovšem i sporty netradiční: lakros, Indiaca, Ringo, střílení z luku, praku, foukačky i vzduchovky.. a mnoho dalšího.

 

 • Liga lesní moudrosti - filosofie tohoto zaměření je nám blízká. Nezřídka se podíváme do lesa a budeme se zajímat o přírodu jako celek. Zjistíme, že ven se nechodí pouze za bezvadně krásného počasí a že i déšť a mlha mají své kouzlo. Poznáme jednotlivé obyvatele lesa a naučíme se, jak se k přírodě chovat. Vyzkoušíme si výrobu rozličných Indiánských potřeb (náhrdelníky, náprsenky, čelenky) a jejich význam. Přespíme v teepee, vyzkoušíme si Indiánskou saunu. Uvaříme tak, jak se to dělalo dříve a dozvíme se o základech přežití v přírodě. 

 

 • Dramatická a hudební výchova - na našem kroužku se objeví i pár hostů, specialistů svého oboru. S dětmi si zkusí základní divadelní techniky, rozpohybují je a kdo ví.. možná mezi sebou najdeme dalšího Rodena :). Zahrajeme si na jednoduché hudební nástroje a budeme pracovat s rytmem. 

 

 • Kreativní a výtvarné chvilky - v případě opravdu ošklivého počasí, či po náročných sportovních dnech, zařadíme odpočinkové a výtvarné aktivity. Děti budou mít možnost ušpinit se od hlíny, zabořit své ruce do bahínka, vyrobit si vlastní modelínu, nebo využít vyhozené věci a přetvořit je na originální mistrovské dílo.

 

V průběhu celého roku budeme v dostatečném předstihu plánovat i víkendové akce s přespáním. Bude se jednat zejména o "zimní soustředění" v okolí Jablonce, o spaní v Teepee, nebo na jiných netradičních nocovištích. 

Podrobné informace:

 • Kroužek probíhá každý čtvrtek od 16:15 do 18:15, od 21. 9. 2023 do 20. 6. 2024.
  Po prázdninové pauze se vrátí opět v září.

 • Je určen pro děti od 1. do 4. třídy základní školy

 • Cena jednoho dvouhodinového bloku je 250,-Kč. Vstupy na sportoviště (bazén, lezecká stěna...), skipasy a případné půjčovné sportovního vybavení je placeno zvlášť.

 • Platba probíhá vždy na prvním měsíčním setkání a to částkou 1000 Kč hotově při předání dítěte. V případě nemoci se "kredit" převádí na následující měsíc a blok je tak možné využít v dalším období. Platí pouze v případě 2 nevyužitých bloků. V případě větší absence kredit bez nároku na náhradu propadá.

 • O víkendových akcích a případném přespávání budeme informovat vždy minimálně měsíc předem a budeme postupovat zejména podle zájmu rodičů.

 • Vždy se můžete spolehnout na dostatečný počet instruktorů

Pokud Vás kroužek zaujal, stačí už jen vyplnit přihlášku ve spodní části. Sami vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

Kontakt na vedoucího kroužku:

Tomáš Štrégl
tomas.stregl@foxik.cz

+420 603 348 643

Cyklo kroužek, duben 2022
Cvičení v dětském bazénku, duben 2022
letecký šestiboj, březen, kroužek
sjezdovky, březen, kroužek
Kroužek Foxík, prosinec.jpg
Přihláška:

Děkujeme za Vaši přihlášku! Informace na uvedený e-mail brzy odešleme.

bottom of page