Celoroční, všestranný kroužek Foxík

 

   Kvůli vládním opatřením je začátek kroužku odložen na neurčito. Až nám bude vládou umožněno s kroužkem začít, budeme vás včas informovat přímo zde, i na naší Facebookové stránce. Už se na všechny moc těšíme 

Všestranný kroužek Foxík se věnuje prakticky všemu :) 

Nevíte co by vaše dítě mohlo do budoucna bavit? Nechcete, aby vnímalo stereotyp jednoho zaměření? Pak jste právě našli, co jste hledali. 

S námi vyzkouší vše, aby si následně mohlo vybrat specializaci dle vlastního gusta. 

Na co se můžete těšit?

  • Sport - sportu se budeme věnovat po celý rok a vyzkoušíme spolu mnoho různých aktivit zejména v závislosti na ročním období. Těšit se můžete na klasické sporty: Cyklistika, plavání, kolečkové brusle, lezení, míčové hry venku i v tělocvičně, paddleboarding, kanoe nebo rafty, sokolské cvičení s nářadím, orientační běh, lanové aktivity, lyžování sjezdové i běžecké - pro zájemce snowboarding, bruslení na ledu. Zkusíme ovšem i sporty netradiční: lakros, Indiaca, Ringo, Woodkopf, střílení z luku, praku, foukačky i vzduchovky.. a mnoho dalšího.

 

  • Liga lesní moudrosti - filosofie tohoto zaměření je nám blízká. Nezřídka se podíváme do lesa a budeme se zajímat o přírodu jako celek. Zjistíme, že ven se nechodí pouze za bezvadně krásného počasí a že i déšť a mlha mají své kouzlo. Poznáme jednotlivé obyvatele lesa a naučíme se, jak se k přírodě chovat. Vyzkoušíme si výrobu rozličných Indiánských potřeb (náhrdelníky, náprsenky, čelenky) a jejich význam. Přespíme v teepee, vyzkoušíme si Indiánskou saunu. Uvaříme tak, jak se to dělalo dříve a dozvíme se o základech přežití v přírodě. 

 

  • Dramatická a hudební výchova - na našem kroužku se objeví i pár hostů, specialistů svého oboru. S dětmi si zkusí základní divadelní techniky, rozpohybují je a kdo ví.. možná mezi sebou najdeme dalšího Rodena :). Zahrajeme si na jednoduché hudební nástroje a budeme pracovat s rytmem. Cílem dramatického okénka by také mělo být nacvičit jednoduché představení, s kterým bychom vyrazili třeba do domova důchodců, nebo na jednu z pravidelně konaných městských akcí.

 

  • Kreativní a výtvarné chvilky - v případě opravdu ošklivého počasí, či po náročných sportovních dnech zařadíme odpočinkové výtvarné aktivity. Děti budou mít možnost ušpinit se od hlíny, zabořit své ruce do bahínka, vyrobit si vlastní modelínu, nebo využít vyhozené věci a přetvořit je na originální mistrovské dílo.

 

V průběhu celého roku budeme v dostatečném předstihu plánovat i víkendové akce s přespáním. Bude se jednat zejména o "zimní soustředění" v okolí Jablonce, o spaní v Teepee, nebo jiných netradičních nocovištích. 

  • Kroužek probíhá 2x týdně - v úterý a ve čtvrtek od 16:00 - 18:00 

  • Je určen pro děti od 1. do 4. třídy základní školy

  • Cena jednoho dvouhodinového bloku je 200,-Kč. Vstupy na sportoviště (bazén, lezecká stěna), skipasy a případné půjčovné sportovního vybavení je placeno zvlášť.

  • Platba probíhá vždy měsíčně a to částkou 1600 Kč na účet, nebo hotově při předání dítěte. V případě nemoci se "kredit" převádí na následující měsíc a blok je tak možné využít v dalším období. Platí pouze v případě 3 nevyužitých bloků. V případě většího počtu kredit bez nároku na náhradu propadá

  • O víkendových akcích a případném přespávání budeme informovat vždy minimálně měsíc předem a budeme postupovat zejména podle zájmu rodičů

  • Vždy se můžete spolehnout na dostatečný počet instruktorů, z nichž je alespoň jeden akreditovaným zdravotníkem s vlastní lékárnou

 

 

Na všem se dá dohodnout. Proto se na nás nebojte obrátit s jakýmkoliv dotazem. 
Kroužek začíná 15. 10. 2020 a končí 24. 6. 2021.

Pokud vás kroužek zaujal, stačí už jen vyplnit přihlášku ve spodní části. Sami vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

Kontakt na vedoucího kroužku:

Tomáš Štrégl
tomas.stregl@foxik.cz

+420 603 348 643

Přihláška:

partneři

© 2020 Všechna práva vyhrazena Foxík