S dětmi i dospělými si hrajeme už řadu let. Náš revír jsou Jizerky, ale přiletíme za vámi kamkoli. Máme základy v Rekreologii a sporty i pobyty v přírodě nás již řadu let živí. S realizací pobytových akcí máme bohaté zkušenosti a víme, jak pedagogům a dalším našim klientům co nejlépe vyjít vstříc. Foxíci jsou pro každou srandu a nejraději skotačí po lesích, horách a řekách s tlupou dětí. Stejně tak i dospělí s námi zažívají spoustu dobrodružství v čisté přírodě.

Prošli jsme nejrůznějšími obměnami akcí pro děti a dospělé, jako jsou školy v přírodě, lyžařské, adaptační a zážitkové kurzy, tábory, teambuildingy a další eventy. To všechno nás náramně bavilo, ovšem všude kam jsme se vrtli byl vidět tu a tam lehký prostor pro zlepšení, nebo pro způsob, jak dělat věci jinak - pro větší spokojenost všech zúčastněných.... a teď bychom to velmi rádi dělali právě pro vás!

Předseda našeho spolku je Tom. Při studiu Rekreologie narazil na školy v přírodě, kde začínal jako řadový instruktor a vypracoval se až k plánování a realizaci svých vlastních programů. Má za sebou několik zimních sezón, kdy jezdil po lyžařských školních kurzech, nebo se věnoval individuální výuce u nás i v zahraničí. Přes léto ho můžete najít s lanem, nebo lodí v ruce, které si neužívá jenom v soukromí, ale i v pracovním životě.

Honza je vystudovaný rekreolog a aktivní sportovec. Nejraději brázdí Jizerskou magistrálu na běžkách, nebo horské stezky na kole. Pracovat s dětmi se naučil především při dlouholeté výuce lyžování a realizaci školních kurzů. Dokáže citlivě zasazovat aktivity do programu kurzu, ale také hrubě zatloukat kolíky ke stanu. Podle potřeb umí hrát hodného strýčka i přísného vedoucího. Radost práce s dětmi ovšem zůstává stále stejná.

Foxík.cz s.r.o.

Mobil:     +420 603 348 643 | +420 728 277 437

Email:     info@foxik.cz

IČO:        09023321

DIČ:        CZ09023321

Adresa:   Podhorská 377/20, 466 01 Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj    

Máte poptávku, nebo dotaz? 

Školy v přírodě - Lyžařské kurzy - Letní tábory - Příměstské tábory - Zážitkové tábory. 

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 Všechna práva vyhrazena Foxík